Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

STEM Makers Bilişim Yazılım Eğitim Turizm Danışmanlık A.Ş. olarak aşağıdaki alanlarda nitelikli hizmet üretmek ve çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz:

STEM ve Maker Eğitimleri

STEM ve Maker alanlarında uzmanların özenle kurguladığı öğrenme alanlarına ve öğrenen düzeylerine uygun eğitimlerin planlanması, uygulanması, ölçme ve değerlendirmesinin yapılması.

Kodlama Eğitimi

Geleceğin dili olan kodlama eğitimi ile herksei tanıştırmak amacıyla hemen her yaş seviyesi, ve tecrübe seviyesinde kodlama eğitimleri verilmektedir. Bu süreç sonunda katılımcılar kendi algoritmalarını oluşturabilmektedir, bu algoriatmalara göre kodlarını yazabilmektedirler.

Robotik Eğitimi

Kodlama eğitimlerinin devamında robotik eğitimlere yer verilmesi gerekmektedir. Bu nedenle süreçte öncelikle mikrodenetleyici kartların kullanımını ve kodlamasını öğrenen katılımcılar daha sonra farklı yapbozlar ile inşa ettikleri yapıları/nesneleri bu kartlar ile kontrol etmeyi öğrenmektedirler.

STEM ve Makers Lab Kurulumu ve Eğitmen Egitimleri

21. yüzyıl becerileri ve endüstri 4.0 ihtiyaçlarına yönelik eğitim vermek isteyen eğitim kurumlarında istenilen özellikte amaca özgü laboratuvarların kurulması ve ilgili eğitimcilere sertifikalı eğitimlerin verilmesi.

STEM Okulu kurma Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

STEM okulu olmak isteyen öğretim kurumlarının ihtiyaçlarının belirlenmesi ve STEM okulu olma yolundaki tüm materyal ve eğitim ihtiyaçlarını karşılayarak danışmanlık ve destek hizmetlerinin sunulması.

STEM & Makers Eğitim Materyalleri Geliştirilmesi 

21. yüzyıl becerileri ve endüstri 4.0 ihtiyaçlarına yönelik eğitimlerde kullanılmak üzere alana özgü becerileri içeren ve bu becerilerin kazanıma dönüştürülmesini destekleyecek dökümantasyon ve öğrenme paradigmaları ile desteklenmiş materyallerin geliştirilmesi ve satışı.

IB (The International Baccalaureate®) Okullarına Özel Texas Instruments Ürünleri Destekli Eğitimler

IB (The International Baccalaureate®) okulları için özel planlanmış olan eğitimlerde TI-84 serisi cihazlar, TI-Nspire™ teknolojisi ile STEM eğitimleri için özel olarak geliştirilen TI-Nspire™ CX, TI-Nspire™ CX CAS ve TI-Nspire™ Lab Cradle ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünlerin yanında TI-Innovator™ Hub yardımı ile kodlama eğitiminin sürece katılması sağlanmaktadır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.